Aanvullende informatie
| Gewicht | 1.02 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 193 × 64.5 cm |
| Lengte | 193 cm |
| Breedte | 64,5 cm |
Geen producten in de winkelwagen.
Duizenden artikelen altijd op voorraad!
Hoe meer u bestelt, hoe hoger uw korting
Zéér scherpe prijzen
Hoogwaardige service
| Gewicht | 1.02 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 193 × 64.5 cm |
| Lengte | 193 cm |
| Breedte | 64,5 cm |
Gazonhark met egaliseerrand (hooihark/polyhark) met 16 tanden. Deze hark is geschikt voor onder andere het aanharken van zand, het gazon, gemaaidgras of tuinafval. Voorzien van een een egaliseerrand. Hiermee kun je een zandbed nog beter egaliseren. Deze polyhark heeft een steel van 160 cm.
| Gewicht | 1.020 gram |
|---|---|
| Breedte | 645 mm |
| Diepte | 115 mm |
| Hoogte | 1925 mm |
| Gewicht | 1.02 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 193 × 64.5 cm |
| Lengte | 193 cm |
| Breedte | 64,5 cm |
You can see how this popup was set up in our step-by-step guide: https://wppopupmaker.com/guides/auto-opening-announcement-popups/
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.