Aanvullende informatie
| Gewicht | 9.3 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 30 × 30 × 4.5 cm |
| Prijseenheid | m2 |
| Levertijd | Levertijd 10 werkdagen |
| Merk | TuinVisie |
| Materiaal | Beton |
| Afmeting | 30 x 4.5 x 30 cm |
| GTIN | 08719143425671 |
Geen producten in de winkelwagen.
Duizenden artikelen altijd op voorraad!
Hoe meer u bestelt, hoe hoger uw korting
Zéér scherpe prijzen
Hoogwaardige service
| Gewicht | 9.3 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 30 × 30 × 4.5 cm |
| Prijseenheid | m2 |
| Levertijd | Levertijd 10 werkdagen |
| Merk | TuinVisie |
| Materiaal | Beton |
| Afmeting | 30 x 4.5 x 30 cm |
| GTIN | 08719143425671 |
| Gewicht | 9.3 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 30 × 30 × 4.5 cm |
| Prijseenheid | m2 |
| Levertijd | Levertijd 10 werkdagen |
| Merk | TuinVisie |
| Materiaal | Beton |
| Afmeting | 30 x 4.5 x 30 cm |
| GTIN | 08719143425671 |
You can see how this popup was set up in our step-by-step guide: https://wppopupmaker.com/guides/auto-opening-announcement-popups/
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.