Aanvullende informatie
| Gewicht | 27.6 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 40 × 60 × 5 cm |
| Prijseenheid | m2 |
| Levertijd | Levertijd na 2 werkdagen |
| Merk | TuinVisie |
| Materiaal | Beton |
| Afmeting | 60 x 5 x 40 cm |
| GTIN | 8719143284995 |
Geen producten in de winkelwagen.
Duizenden artikelen altijd op voorraad!
Hoe meer u bestelt, hoe hoger uw korting
Zéér scherpe prijzen
Hoogwaardige service
| Gewicht | 27.6 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 40 × 60 × 5 cm |
| Prijseenheid | m2 |
| Levertijd | Levertijd na 2 werkdagen |
| Merk | TuinVisie |
| Materiaal | Beton |
| Afmeting | 60 x 5 x 40 cm |
| GTIN | 8719143284995 |
Een strakke 60×40 antraciet kleurige tegel is de perfecte basis voor elke tuin. Het is een grillig gevormde tegel waarbij er in het bewerkingsproces structuur is aangebracht. Dit zorgt voor een tuin met een nostalgisch of mediterraan tintje. Deze betontegel 60×40 is uitermate geschikt voor een stevige basis voor je terras of opritten. Een stoere tegel waar je jarenlang plezier van gaat hebben.
| Gewicht | 27.6 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 40 × 60 × 5 cm |
| Prijseenheid | m2 |
| Levertijd | Levertijd na 2 werkdagen |
| Merk | TuinVisie |
| Materiaal | Beton |
| Afmeting | 60 x 5 x 40 cm |
| GTIN | 8719143284995 |
You can see how this popup was set up in our step-by-step guide: https://wppopupmaker.com/guides/auto-opening-announcement-popups/
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.