Aanvullende informatie
| Gewicht | 34 kg |
|---|
Ook verkrijgbaar in de kleur: Antraciet
Uitverkocht
| Gewicht | 34 kg |
|---|
| Keurmerken | Kiwa |
|---|---|
| Kleur | Betongrijs |
| Randafwerking | Ronde hoeken |
| Diepte | 18 cm |
| Breedte | 18 cm |
| Lengte | 50 cm |
| Gewapend | Ja |
| Busmaat | 16 mm |
|---|---|
| Pakketgewicht | 34 kg |
| Extra informatie | Loopt taps toe tot een kopbreedte van 15x15cm met afgeronde hoeken |
Let op: afbeelding kan afwijken van de werkelijkheid.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.