Aanvullende informatie
| Gewicht | 20 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 50 × 6 × 35 cm |
| Prijseenheid | stuk |
| Levertijd | Levertijd na 2 werkdagen |
| Merk | TuinVisie |
| Materiaal | Beton |
| Afmeting | 6 x 35 x 50 cm |
| GTIN | 08719143137987 |
| Gewicht | 20 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 50 × 6 × 35 cm |
| Prijseenheid | stuk |
| Levertijd | Levertijd na 2 werkdagen |
| Merk | TuinVisie |
| Materiaal | Beton |
| Afmeting | 6 x 35 x 50 cm |
| GTIN | 08719143137987 |
Met palissades creëer je een duidelijke scheiding tussen de verschillende elementen in je tuin. Je kunt je bestrating ermee opsluiten, of een scheidingslijn aanbrengen tussen bijvoorbeeld je gazon en beplanting. Door de diverse maten kun je bovendien spelen met verschillende hoogtes.
| Gewicht | 20 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 50 × 6 × 35 cm |
| Prijseenheid | stuk |
| Levertijd | Levertijd na 2 werkdagen |
| Merk | TuinVisie |
| Materiaal | Beton |
| Afmeting | 6 x 35 x 50 cm |
| GTIN | 08719143137987 |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.