Aanvullende informatie
| Gewicht | 66 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 60 × 30 × 20 cm |
| Prijseenheid | stuk |
| Levertijd | Levertijd 10 werkdagen |
| Merk | TuinVisie |
| Materiaal | Beton |
| Afmeting | 30 x 20 x 60 cm |
| GTIN | 08719143286715 |
| Gewicht | 66 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 60 × 30 × 20 cm |
| Prijseenheid | stuk |
| Levertijd | Levertijd 10 werkdagen |
| Merk | TuinVisie |
| Materiaal | Beton |
| Afmeting | 30 x 20 x 60 cm |
| GTIN | 08719143286715 |
| Gewicht | 66 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 60 × 30 × 20 cm |
| Prijseenheid | stuk |
| Levertijd | Levertijd 10 werkdagen |
| Merk | TuinVisie |
| Materiaal | Beton |
| Afmeting | 30 x 20 x 60 cm |
| GTIN | 08719143286715 |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.