Aanvullende informatie
| Gewicht | 720 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 105 × 100 × 200 cm |
| Prijseenheid | stuk |
| Levertijd | Levertijd 10 werkdagen |
| Merk | TuinVisie |
| Materiaal | Beton |
| Afmeting | 100 x 200 x 105 cm |
| GTIN | 08719143330913 |
| Gewicht | 720 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 105 × 100 × 200 cm |
| Prijseenheid | stuk |
| Levertijd | Levertijd 10 werkdagen |
| Merk | TuinVisie |
| Materiaal | Beton |
| Afmeting | 100 x 200 x 105 cm |
| GTIN | 08719143330913 |
L-elementen zijn zeer divers in te zetten. Je kunt de elementen gebruiken als tafel of stoeltje, maar ook als zandbakrand of om hoogteverschillen op te vangen. Een multifunctioneel product voor diverse tuinideeën dus!
| Gewicht | 720 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 105 × 100 × 200 cm |
| Prijseenheid | stuk |
| Levertijd | Levertijd 10 werkdagen |
| Merk | TuinVisie |
| Materiaal | Beton |
| Afmeting | 100 x 200 x 105 cm |
| GTIN | 08719143330913 |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.