Aanvullende informatie
| Gewicht | 170 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 40 × 40 × 100 cm |
| Prijseenheid | stuk |
| Levertijd | Levertijd na 2 werkdagen |
| Merk | TuinVisie |
| Materiaal | Beton |
| Afmeting | 40 x 100 x 40 cm |
| GTIN | 8719143192986 |
| Gewicht | 170 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 40 × 40 × 100 cm |
| Prijseenheid | stuk |
| Levertijd | Levertijd na 2 werkdagen |
| Merk | TuinVisie |
| Materiaal | Beton |
| Afmeting | 40 x 100 x 40 cm |
| GTIN | 8719143192986 |
U- en L-elementen zijn zeer divers in te zetten. Je kunt de elementen gebruiken als tafel of stoeltje, maar ook als zandbakrand of om hoogteverschillen op te vangen. Een multifunctioneel product voor diverse tuinideeën dus!
| Gewicht | 170 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 40 × 40 × 100 cm |
| Prijseenheid | stuk |
| Levertijd | Levertijd na 2 werkdagen |
| Merk | TuinVisie |
| Materiaal | Beton |
| Afmeting | 40 x 100 x 40 cm |
| GTIN | 8719143192986 |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.