Aanvullende informatie
| Gewicht | 84 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 50 × 20 × 45 cm |
| Prijseenheid | stuk |
| Levertijd | Levertijd 10 werkdagen |
| Merk | TuinVisie |
| Materiaal | Beton |
| Afmeting | 20 x 45 x 50 cm |
| GTIN | 8719143285282 |
| Gewicht | 84 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 50 × 20 × 45 cm |
| Prijseenheid | stuk |
| Levertijd | Levertijd 10 werkdagen |
| Merk | TuinVisie |
| Materiaal | Beton |
| Afmeting | 20 x 45 x 50 cm |
| GTIN | 8719143285282 |
| Gewicht | 84 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 50 × 20 × 45 cm |
| Prijseenheid | stuk |
| Levertijd | Levertijd 10 werkdagen |
| Merk | TuinVisie |
| Materiaal | Beton |
| Afmeting | 20 x 45 x 50 cm |
| GTIN | 8719143285282 |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.