Aanvullende informatie
| Gewicht | 220 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 50 × 50 × 80 cm |
| Prijseenheid | stuk |
| Levertijd | Levertijd na 2 werkdagen |
| Merk | TuinVisie |
| Materiaal | Beton |
| Afmeting | 50 x 80 x 50 cm |
| GTIN | 08719143330944 |
| Gewicht | 220 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 50 × 50 × 80 cm |
| Prijseenheid | stuk |
| Levertijd | Levertijd na 2 werkdagen |
| Merk | TuinVisie |
| Materiaal | Beton |
| Afmeting | 50 x 80 x 50 cm |
| GTIN | 08719143330944 |
L-elementen zijn zeer divers in te zetten. Je kunt de elementen gebruiken als tafel of stoeltje, maar ook als zandbakrand of om hoogteverschillen op te vangen. Een multifunctioneel product voor diverse tuinideeën dus! Dit is het bijpassende hoekelement.
| Gewicht | 220 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 50 × 50 × 80 cm |
| Prijseenheid | stuk |
| Levertijd | Levertijd na 2 werkdagen |
| Merk | TuinVisie |
| Materiaal | Beton |
| Afmeting | 50 x 80 x 50 cm |
| GTIN | 08719143330944 |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.