Aanvullende informatie
| Afmetingen | 155 × 100 cm |
|---|---|
| Breedte | 100 cm |
| Materiaal | IKAPE, Kokos |
| Lengte | 155 cm |
| Afmetingen | 155 × 100 cm |
|---|---|
| Breedte | 100 cm |
| Materiaal | IKAPE, Kokos |
| Lengte | 155 cm |
Deze brede zaalveger heeft een borstel van natuurlijk kokos en is 100 cm breed. De meegeleverde IKAPE steel is 150 cm lang en 2,8 cm dik. Door de extra brede stokhouder zit de steel stevig vast, zodat je makkelijk en veilig grote vloeren schoonveegt.
| Lengte steel: | 150 cm |
| Diameter steel: | 28 mm |
| Materiaal steel: | ikape |
| Volledige lengte product: | 155 cm |
| Breedte gereedschap: | 100 cm |
| Afmetingen | 155 × 100 cm |
|---|---|
| Breedte | 100 cm |
| Materiaal | IKAPE, Kokos |
| Lengte | 155 cm |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.