Aanvullende informatie
| Gewicht | 6.51 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 36 × 42 × 2 cm |
| Prijseenheid | stuk |
| Levertijd | Levertijd na 2 werkdagen |
| Merk | No Brand |
| Materiaal | Beton |
| Afmeting | 42 x 2 x 36 cm |
| GTIN | 8719143353448 |
| Gewicht | 6.51 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 36 × 42 × 2 cm |
| Prijseenheid | stuk |
| Levertijd | Levertijd na 2 werkdagen |
| Merk | No Brand |
| Materiaal | Beton |
| Afmeting | 42 x 2 x 36 cm |
| GTIN | 8719143353448 |
| Gewicht | 6.51 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 36 × 42 × 2 cm |
| Prijseenheid | stuk |
| Levertijd | Levertijd na 2 werkdagen |
| Merk | No Brand |
| Materiaal | Beton |
| Afmeting | 42 x 2 x 36 cm |
| GTIN | 8719143353448 |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.