Aanvullende informatie
| Afmetingen | 32 × 22 cm |
|---|---|
| Dulstand | 3/4 |
| Materiaal | Staal |
| Lengte | 32 cm |
| Breedte | 22 cm |
1 op voorraad (kan nabesteld worden)
| Afmetingen | 32 × 22 cm |
|---|---|
| Dulstand | 3/4 |
| Materiaal | Staal |
| Lengte | 32 cm |
| Breedte | 22 cm |
Meer product informatie
| Breedte gereedschap: | 22 cm |
| Lengte gereedschap: | 32 cm |
| Materiaal gereedschap: | staal |
| Afmetingen | 32 × 22 cm |
|---|---|
| Dulstand | 3/4 |
| Materiaal | Staal |
| Lengte | 32 cm |
| Breedte | 22 cm |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.