Aanvullende informatie
| Gewicht | 82 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 100 × 20 × 20 cm |
| Prijseenheid | stuk |
| Levertijd | Levertijd 10 werkdagen |
| Merk | TuinVisie |
| Materiaal | Beton |
| Afmeting | 20 x 20 x 100 cm |
| GTIN | 08719143285251 |
| Gewicht | 82 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 100 × 20 × 20 cm |
| Prijseenheid | stuk |
| Levertijd | Levertijd 10 werkdagen |
| Merk | TuinVisie |
| Materiaal | Beton |
| Afmeting | 20 x 20 x 100 cm |
| GTIN | 08719143285251 |
| Gewicht | 82 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 100 × 20 × 20 cm |
| Prijseenheid | stuk |
| Levertijd | Levertijd 10 werkdagen |
| Merk | TuinVisie |
| Materiaal | Beton |
| Afmeting | 20 x 20 x 100 cm |
| GTIN | 08719143285251 |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.