Aanvullende informatie
| Gewicht | 37.5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 100 × 6 × 30 cm |
| Prijseenheid | stuk |
| Levertijd | Levertijd na 2 werkdagen |
| Merk | TuinVisie |
| Materiaal | Beton |
| Afmeting | 6 x 30 x 100 cm |
| GTIN | 08720941700358 |
| Gewicht | 37.5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 100 × 6 × 30 cm |
| Prijseenheid | stuk |
| Levertijd | Levertijd na 2 werkdagen |
| Merk | TuinVisie |
| Materiaal | Beton |
| Afmeting | 6 x 30 x 100 cm |
| GTIN | 08720941700358 |
Voor het opsluiten van bestrating en om verzakking tegen te gaan, is het raadzaam om opsluitbanden te gebruiken. Ook gazonbanden zijn een optie. In tegenstelling tot opsluitbanden hebben gazonbanden aan één lange zijde een afgeronde kant.
| Gewicht | 37.5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 100 × 6 × 30 cm |
| Prijseenheid | stuk |
| Levertijd | Levertijd na 2 werkdagen |
| Merk | TuinVisie |
| Materiaal | Beton |
| Afmeting | 6 x 30 x 100 cm |
| GTIN | 08720941700358 |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.