Aanvullende informatie
| Gewicht | 130 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 40 × 40 × 80 cm |
| Prijseenheid | stuk |
| Levertijd | Levertijd na 2 werkdagen |
| Merk | TuinVisie |
| Materiaal | Beton |
| Afmeting | 40 x 80 x 40 cm |
| GTIN | 08719143132715 |
| Gewicht | 130 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 40 × 40 × 80 cm |
| Prijseenheid | stuk |
| Levertijd | Levertijd na 2 werkdagen |
| Merk | TuinVisie |
| Materiaal | Beton |
| Afmeting | 40 x 80 x 40 cm |
| GTIN | 08719143132715 |
U- en L-elementen zijn zeer divers in te zetten. Je kunt de elementen gebruiken als tafel of stoeltje, maar ook als zandbakrand of om hoogteverschillen op te vangen. Een multifunctioneel product voor diverse tuinideeën dus!
| Gewicht | 130 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 40 × 40 × 80 cm |
| Prijseenheid | stuk |
| Levertijd | Levertijd na 2 werkdagen |
| Merk | TuinVisie |
| Materiaal | Beton |
| Afmeting | 40 x 80 x 40 cm |
| GTIN | 08719143132715 |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.