Aanvullende informatie
| Gewicht | 595 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 85 × 100 × 160 cm |
| Prijseenheid | stuk |
| Levertijd | Levertijd 10 werkdagen |
| Merk | TuinVisie |
| Materiaal | Beton |
| Afmeting | 100 x 160 x 85 cm |
| GTIN | 08719143330890 |
| Gewicht | 595 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 85 × 100 × 160 cm |
| Prijseenheid | stuk |
| Levertijd | Levertijd 10 werkdagen |
| Merk | TuinVisie |
| Materiaal | Beton |
| Afmeting | 100 x 160 x 85 cm |
| GTIN | 08719143330890 |
L-elementen zijn zeer divers in te zetten. Je kunt de elementen gebruiken als tafel of stoeltje, maar ook als zandbakrand of om hoogteverschillen op te vangen. Een multifunctioneel product voor diverse tuinideeën dus!
| Gewicht | 595 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 85 × 100 × 160 cm |
| Prijseenheid | stuk |
| Levertijd | Levertijd 10 werkdagen |
| Merk | TuinVisie |
| Materiaal | Beton |
| Afmeting | 100 x 160 x 85 cm |
| GTIN | 08719143330890 |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.