Aanvullende informatie
| Gewicht | 175 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 50 × 50 × 60 cm |
| Prijseenheid | stuk |
| Levertijd | Levertijd na 2 werkdagen |
| Merk | TuinVisie |
| Materiaal | Beton |
| Afmeting | 50 x 60 x 50 cm |
| GTIN | 08719143330937 |
| Gewicht | 175 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 50 × 50 × 60 cm |
| Prijseenheid | stuk |
| Levertijd | Levertijd na 2 werkdagen |
| Merk | TuinVisie |
| Materiaal | Beton |
| Afmeting | 50 x 60 x 50 cm |
| GTIN | 08719143330937 |
L-elementen zijn zeer divers in te zetten. Je kunt de elementen gebruiken als tafel of stoeltje, maar ook als zandbakrand of om hoogteverschillen op te vangen. Een multifunctioneel product voor diverse tuinideeën dus! Dit is het bijpassende hoekelement.
| Gewicht | 175 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 50 × 50 × 60 cm |
| Prijseenheid | stuk |
| Levertijd | Levertijd na 2 werkdagen |
| Merk | TuinVisie |
| Materiaal | Beton |
| Afmeting | 50 x 60 x 50 cm |
| GTIN | 08719143330937 |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.