Aanvullende informatie
| Gewicht | 4 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 10.5 × 8 cm |
| Prijseenheid | m2 |
| Levertijd | Levertijd 10 werkdagen |
| Merk | Morssinkhof Groep |
| Materiaal | Beton |
| Afmeting | 10.5 x 8 x 21 cm |
| GTIN | 08719143441688 |
| Gewicht | 4 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 10.5 × 8 cm |
| Prijseenheid | m2 |
| Levertijd | Levertijd 10 werkdagen |
| Merk | Morssinkhof Groep |
| Materiaal | Beton |
| Afmeting | 10.5 x 8 x 21 cm |
| GTIN | 08719143441688 |
| Gewicht | 4 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 10.5 × 8 cm |
| Prijseenheid | m2 |
| Levertijd | Levertijd 10 werkdagen |
| Merk | Morssinkhof Groep |
| Materiaal | Beton |
| Afmeting | 10.5 x 8 x 21 cm |
| GTIN | 08719143441688 |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.