Aanvullende informatie
| Gewicht | 20 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 43 × 33 × 10 cm |
| Prijseenheid | zak |
| Levertijd | Informeer bij de klantenservice voor de actuele levertijd |
| Merk | TuinVisie |
| Materiaal | Mineraal |
| Afmeting | 33 x 10 x 43 cm |
| GTIN | 8719143328408 |
| Gewicht | 20 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 43 × 33 × 10 cm |
| Prijseenheid | zak |
| Levertijd | Informeer bij de klantenservice voor de actuele levertijd |
| Merk | TuinVisie |
| Materiaal | Mineraal |
| Afmeting | 33 x 10 x 43 cm |
| GTIN | 8719143328408 |
Het NO GROW-mengsel bestaat uit gewassen en gedroogd kiezelzand en voedingsarme mineralen met een hoge pH-waarde. De hoge pH-waarde zorgt ervoor dat onkruid uitdroogt, zodat het zich niet kan wortelen en ontkiemen – op een geheel natuurlijke manier. De mineralen lossen langzaam op en kunnen pas na 10 jaar regen uitgespoeld worden. Bij juist gebruik van DANSAND® voegzand krijgt u een mooi resultaat dat vele jaren meegaat.
DANSAND® voegzand is verkrijgbaar in de kleuren grijs, donker en naturel.
Let op: DANSAND is niet geschikt in combinatie met gebakken bestrating.
| Gewicht | 20 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 43 × 33 × 10 cm |
| Prijseenheid | zak |
| Levertijd | Informeer bij de klantenservice voor de actuele levertijd |
| Merk | TuinVisie |
| Materiaal | Mineraal |
| Afmeting | 33 x 10 x 43 cm |
| GTIN | 8719143328408 |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.