Aanvullende informatie
| Gewicht | 28 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 45 × 90 × 3 cm |
| Prijseenheid | m2 |
| Levertijd | Levertijd na 2 werkdagen |
| Merk | TuinVisie |
| Materiaal | Keramiek,Beton |
| Afmeting | 90 x 3 x 45 cm |
| GTIN | 8719143326473 |
| Gewicht | 28 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 45 × 90 × 3 cm |
| Prijseenheid | m2 |
| Levertijd | Levertijd na 2 werkdagen |
| Merk | TuinVisie |
| Materiaal | Keramiek,Beton |
| Afmeting | 90 x 3 x 45 cm |
| GTIN | 8719143326473 |
Een keramische tegel serie bevat verschillende design prints. Door deze variatie in nuancering en tekening, ontstaat een mooi, natuurlijk beeld. Zo is iedere vierkante meter bestrating in je tuin uniek.
Kortom met een terras van keramische tegels houd je meer tijd over om te genieten van je tuin.
| Gewicht | 28 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 45 × 90 × 3 cm |
| Prijseenheid | m2 |
| Levertijd | Levertijd na 2 werkdagen |
| Merk | TuinVisie |
| Materiaal | Keramiek,Beton |
| Afmeting | 90 x 3 x 45 cm |
| GTIN | 8719143326473 |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.