Aanvullende informatie
| Gewicht | 31.47 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 60 × 60 × 3 cm |
| Prijseenheid | m2 |
| Levertijd | Levertijd na 2 werkdagen |
| Merk | TuinVisie |
| Materiaal | Beton,Keramiek |
| Afmeting | 60 x 3 x 60 cm |
| GTIN | 08719143295069 |
| Gewicht | 31.47 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 60 × 60 × 3 cm |
| Prijseenheid | m2 |
| Levertijd | Levertijd na 2 werkdagen |
| Merk | TuinVisie |
| Materiaal | Beton,Keramiek |
| Afmeting | 60 x 3 x 60 cm |
| GTIN | 08719143295069 |
De Ceramiton Star serie in het formaat 60x60x4 cm heeft een chique hardsteenlook en is verkrijgbaar in 2 kleuren. Het oppervlak wordt subtiel gesierd door natuurlijke lijnen en patronen, wat bijdraagt aan de stijlvolle uitstraling van de tegels.
| Gewicht | 31.47 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 60 × 60 × 3 cm |
| Prijseenheid | m2 |
| Levertijd | Levertijd na 2 werkdagen |
| Merk | TuinVisie |
| Materiaal | Beton,Keramiek |
| Afmeting | 60 x 3 x 60 cm |
| GTIN | 08719143295069 |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.