Aanvullende informatie
| Gewicht | 31.47 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 30 × 120 × 4 cm |
| Prijseenheid | m2 |
| Levertijd | Levertijd na 2 werkdagen |
| Merk | TuinVisie |
| Materiaal | Beton,Keramiek |
| Afmeting | 120 x 4 x 30 cm |
| GTIN | 08719143310830 |
| Gewicht | 31.47 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 30 × 120 × 4 cm |
| Prijseenheid | m2 |
| Levertijd | Levertijd na 2 werkdagen |
| Merk | TuinVisie |
| Materiaal | Beton,Keramiek |
| Afmeting | 120 x 4 x 30 cm |
| GTIN | 08719143310830 |
De Ceramiton Palo serie in het formaat 120x30x4 cm heeft een houtlook in plankformaat en is verkrijgbaar in 7 kleuren. Deze tegels zijn ideaal voor een terras door de warme uitstraling van parket gecombineerd met de duurzame kwaliteit van keramiek.
| Gewicht | 31.47 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 30 × 120 × 4 cm |
| Prijseenheid | m2 |
| Levertijd | Levertijd na 2 werkdagen |
| Merk | TuinVisie |
| Materiaal | Beton,Keramiek |
| Afmeting | 120 x 4 x 30 cm |
| GTIN | 08719143310830 |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.