Aanvullende informatie
| Gewicht | 31.47 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 60 × 60 × 3 cm |
| Prijseenheid | m2 |
| Levertijd | Levertijd na 2 werkdagen |
| Merk | TuinVisie |
| Materiaal | Beton,Keramiek |
| Afmeting | 60 x 3 x 60 cm |
| GTIN | 08719143337417 |
| Gewicht | 31.47 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 60 × 60 × 3 cm |
| Prijseenheid | m2 |
| Levertijd | Levertijd na 2 werkdagen |
| Merk | TuinVisie |
| Materiaal | Beton,Keramiek |
| Afmeting | 60 x 3 x 60 cm |
| GTIN | 08719143337417 |
De Ceramiton Canyon serie in het formaat 60x60x4 cm heeft een natuurlijke leisteen look en is verkrijgbaar in 3 kleuren. Dankzij de variatie in nuancering en tekening krijgt de tuin een natuurlijke en unieke uitstraling.
| Gewicht | 31.47 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 60 × 60 × 3 cm |
| Prijseenheid | m2 |
| Levertijd | Levertijd na 2 werkdagen |
| Merk | TuinVisie |
| Materiaal | Beton,Keramiek |
| Afmeting | 60 x 3 x 60 cm |
| GTIN | 08719143337417 |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.