Aanvullende informatie
| Gewicht | 66 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 120 × 20 × 12 cm |
| Prijseenheid | stuk |
| Levertijd | Levertijd na 2 werkdagen |
| Merk | TuinVisie |
| Materiaal | Beton |
| Afmeting | 20 x 12 x 120 cm |
| GTIN | 08719143238561 |
| Gewicht | 66 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 120 × 20 × 12 cm |
| Prijseenheid | stuk |
| Levertijd | Levertijd na 2 werkdagen |
| Merk | TuinVisie |
| Materiaal | Beton |
| Afmeting | 20 x 12 x 120 cm |
| GTIN | 08719143238561 |
Wil je dit product graag in het echt bewonderen? Kom dan langs bij een van onze
showtuinen.Waarom bestellen bij Tuinvisie?
– Zelf je leverdatum kiezen.
– Binnen 1 werkdag reactie op je vraag.
– Advies van experts.
| Gewicht | 66 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 120 × 20 × 12 cm |
| Prijseenheid | stuk |
| Levertijd | Levertijd na 2 werkdagen |
| Merk | TuinVisie |
| Materiaal | Beton |
| Afmeting | 20 x 12 x 120 cm |
| GTIN | 08719143238561 |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.