Aanvullende informatie
| Gewicht | 21 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 90 × 40 × 30 cm |
| Gewicht | 21 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 90 × 40 × 30 cm |
| Gewicht | 21 kg |
| Klemdiepte | 125 mm |
| Min. bereik | 800 mm |
| Max. bereik | 1200 mm |
| Max. draaglast | 200 kg |
| Oppervlakte behandeling | Gegalvaniseerd |
| Productafmetingen L x B x H | 900 x 400 x 300 mm |
| Verpakkingsafmetingen L x B x H | 900 x 250 x 350 mm |
| Gewicht | 21 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 90 × 40 × 30 cm |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.