Aanvullende informatie
| Gewicht | 5.1 kg |
|---|
Geen producten in de winkelwagen.
Duizenden artikelen altijd op voorraad!
Hoe meer u bestelt, hoe hoger uw korting
Zéér scherpe prijzen
Hoogwaardige service
Deze tang heeft een dusdanig grote bek dat deze over de draad pakt.
| Gewicht | 5.1 kg |
|---|
Deze bandentang heeft een dusdanig grote bek dat deze over het touw pakt.
| Gewicht | 5,1 kg |
| Lengte | 880 mm |
| Min. instelbreedte | 10 mm |
| Max. instelbreedte | 240 mm |
| Oppervlakte behandeling | Gepoedercoat geel (RAL 1021) |
| Productafmetingen L x B x H | 920 x 290 40 mm |
| Verpakkingsafmetingen L x B x H | 1050 x 520 x 250 mm |
| Garantie | 7 Jaar, behalve verslijt onderdelen |
| GTIN | 8718026805135 |
| Gewicht | 5.1 kg |
|---|
You can see how this popup was set up in our step-by-step guide: https://wppopupmaker.com/guides/auto-opening-announcement-popups/
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.