Aanvullende informatie
| Gewicht | 16.88 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 5 × 15 × 100 cm |
| Lengte | 5 |
| Breedte | 15 |
| Dikte | 100 |
| Kleur | |
| Materiaal | Beton |
| Toepassing | Terras, pad en oprit |
Ivm Hemelvaart zijn wij donderdag 14 en vrijdag 15 mei gesloten.
| Gewicht | 16.88 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 5 × 15 × 100 cm |
| Lengte | 5 |
| Breedte | 15 |
| Dikte | 100 |
| Kleur | |
| Materiaal | Beton |
| Toepassing | Terras, pad en oprit |
Bij het aanleggen van een terras of looppad is deze Opsluitband 5x15x100 cm antraciet / zwart een zeer geschikte toevoeging. Doet gaten en kieren voorkomen en zorgt voor een strakke afwerking.
Opsluitbanden heeft u nodig om uw bestrating vast te zetten zodat het in de loop van de tijd niet gaat schuiven. Onze betonbanden hebben een lengte van 100 cm, daarnaast kunt u kiezen uit verschillende hoogtes en diktes. De keuze hangt af van de aard van de belasting en of een eventueel hoogteverschil overbrugt moet worden. Voor een juiste, stevige opsluiting moet de band voor minimaal 2/3 deel in de grond zitten.
Onze opsluitbanden in de afmeting 5×15 cm en 6×15 cm zijn geschikt voor terrassen en looppaden. Voor een oprit met lichte belasting moet een opsluitband van minimaal 6×20 cm gebruikt worden. Bij zwaardere belasting en om grotere hoogteverschillen op te vangen, dient een nog groter formaat toegepast te worden.
| Kleur | antraciet |
| Afmeting product (lxbxh) | 100x5x15 |
| Aantal per pak | 120 |
| Aantal per laag | 24 |
| Bestellen per | Stuk |
| Gewicht per stuk | 17 Kg |
| Gewicht | 16.88 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 5 × 15 × 100 cm |
| Lengte | 5 |
| Breedte | 15 |
| Dikte | 100 |
| Kleur | |
| Materiaal | Beton |
| Toepassing | Terras, pad en oprit |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.