Aanvullende informatie
| Gewicht | 127 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 40 × 40 × 80 cm |
| Prijseenheid | stuk |
| Levertijd | Informeer bij de klantenservice voor de actuele levertijd |
| Merk | TuinVisie |
| Materiaal | Beton |
| Afmeting | 40 x 80 x 40 cm |
| GTIN | 08719143200513 |
| Gewicht | 127 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 40 × 40 × 80 cm |
| Prijseenheid | stuk |
| Levertijd | Informeer bij de klantenservice voor de actuele levertijd |
| Merk | TuinVisie |
| Materiaal | Beton |
| Afmeting | 40 x 80 x 40 cm |
| GTIN | 08719143200513 |
U- en L-elementen zijn zeer divers in te zetten. Je kunt de elementen gebruiken als tafel of stoeltje, maar ook als zandbakrand of om hoogteverschillen op te vangen. Een multifunctioneel product voor diverse tuinideeën dus!
| Gewicht | 127 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 40 × 40 × 80 cm |
| Prijseenheid | stuk |
| Levertijd | Informeer bij de klantenservice voor de actuele levertijd |
| Merk | TuinVisie |
| Materiaal | Beton |
| Afmeting | 40 x 80 x 40 cm |
| GTIN | 08719143200513 |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.