Aanvullende informatie
| Gewicht | 1.2 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 25 × 11 × 5.5 cm |
De fiberglassteel is 22 cm lang en heeft een anti slip uiteinde. Deze steel is op een veilig gepatenteerde manier gemonteerd. De steel absorbeert schokken.
| Gewicht | 1.2 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 25 × 11 × 5.5 cm |
| Gewicht | 1,2 kg |
| Lengte kop | 95 mm |
| Lengte steel | 220 mm |
| Materiaal steel | Fiberglas |
| Productafmetingen L x B x H | 250 x 110 x 55 mm |
| Verpakkingsafmetingen L x B x H | 330 x 300 x 220 mm |
| Gewicht | 1.2 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 25 × 11 × 5.5 cm |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.