Aanvullende informatie
| Gewicht | 23.4 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 30 × 60 × 6 cm |
| Prijseenheid | m2 |
| Levertijd | Levertijd na 2 werkdagen |
| Merk | TuinVisie |
| Materiaal | Beton |
| Afmeting | 60 x 6 x 30 cm |
| GTIN | 8719143286449 |
Geen producten in de winkelwagen.
Duizenden artikelen altijd op voorraad!
Hoe meer u bestelt, hoe hoger uw korting
Zéér scherpe prijzen
Hoogwaardige service
| Gewicht | 23.4 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 30 × 60 × 6 cm |
| Prijseenheid | m2 |
| Levertijd | Levertijd na 2 werkdagen |
| Merk | TuinVisie |
| Materiaal | Beton |
| Afmeting | 60 x 6 x 30 cm |
| GTIN | 8719143286449 |
Tremico-tegels zijn tegels met een deklaag en facet, verkrijgbaar in acht verschillende kleuren. De tegels zijn gemaakt met natuurlijke kleurmineralen, daardoor is de Tremico slijtvast en blijft deze mooi van kleur. Ben je op zoek naar een mooie, strakke tegel die ook geschikt is voor de oprit, dan is de Tremico wellicht wat voor jou!
| Gewicht | 23.4 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 30 × 60 × 6 cm |
| Prijseenheid | m2 |
| Levertijd | Levertijd na 2 werkdagen |
| Merk | TuinVisie |
| Materiaal | Beton |
| Afmeting | 60 x 6 x 30 cm |
| GTIN | 8719143286449 |
You can see how this popup was set up in our step-by-step guide: https://wppopupmaker.com/guides/auto-opening-announcement-popups/
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.