Aanvullende informatie
| Gewicht | 13.5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 64 × 34 × 40 cm |
| Gewicht | 13.5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 64 × 34 × 40 cm |
Geschikt voor met name koppelstenen/copplestones .
1 spindel, niet geschikt voor zware belasting.
| Gewicht | 13,5 kg |
| Max. knipbreedte | 150 mm |
| Min. kniphoogte | 20 mm |
| Max. kniphoogte | 85 mm |
| Mes specificaties | Mes vast, gehard, 4 snijkanten |
| Oppervlakte behandeling | Gepoedercoat geel (RAL 1021) |
| Productafmetingen L x B x H | 640 x 340 x 400 mm |
| Vangplaat specificaties | Vast |
| Verpakkingsafmetingen L x B x H | 660 x 360 x 420 mm |
| Gewicht | 13.5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 64 × 34 × 40 cm |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.