Aanvullende informatie
| Afmetingen | 33 × 22.5 cm |
|---|---|
| Dulstand | 3/4 |
| Materiaal | Staal |
| Lengte | 33 cm |
| Breedte | 22,5 cm |
| Kleur |
| Afmetingen | 33 × 22.5 cm |
|---|---|
| Dulstand | 3/4 |
| Materiaal | Staal |
| Lengte | 33 cm |
| Breedte | 22,5 cm |
| Kleur |
Meer product informatie
| Breedte gereedschap: | 22,5 cm |
| Lengte gereedschap: | 33 cm |
| Materiaal gereedschap: | staal |
| Afmetingen | 33 × 22.5 cm |
|---|---|
| Dulstand | 3/4 |
| Materiaal | Staal |
| Lengte | 33 cm |
| Breedte | 22,5 cm |
| Kleur |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.