Aanvullende informatie
| Afmetingen | 155 × 11.5 cm |
|---|---|
| Materiaal | Essen, Staal |
| Kleur | |
| Dulstand | 3/4 |
| Lengte | 155 cm |
| Afmetingen | 155 × 11.5 cm |
|---|---|
| Materiaal | Essen, Staal |
| Kleur | |
| Dulstand | 3/4 |
| Lengte | 155 cm |
Kabelschop 11.5 cm spits met essen houten steel van 130 cm.
| Lengte steel: | 130 cm |
| Materiaal steel: | essen |
| Volledige lengte product: | 155 cm |
| Breedte gereedschap: | 11,5 cm |
| Lengte gereedschap: | 30 cm |
| dulstand: | 70 |
| Afmetingen | 155 × 11.5 cm |
|---|---|
| Materiaal | Essen, Staal |
| Kleur | |
| Dulstand | 3/4 |
| Lengte | 155 cm |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.