Aanvullende informatie
| Gewicht | 28.7 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 50 × 50 × 5 cm |
| Prijseenheid | m2 |
| Levertijd | Levertijd na 2 werkdagen |
| Merk | TuinVisie |
| Materiaal | Beton |
| Afmeting | 50 x 5 x 50 cm |
| GTIN | 8719143289457 |
| Gewicht | 28.7 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 50 × 50 × 5 cm |
| Prijseenheid | m2 |
| Levertijd | Levertijd na 2 werkdagen |
| Merk | TuinVisie |
| Materiaal | Beton |
| Afmeting | 50 x 5 x 50 cm |
| GTIN | 8719143289457 |
Een 50×50 grijskleurige tegel met facetrand is de perfecte basis voor elke tuin. Deze betontegel is uitermate geschikt voor een stevige basis voor je terras of opritten. Een stoere tegel waar je jarenlang plezier van gaat hebben.
| Gewicht | 28.7 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 50 × 50 × 5 cm |
| Prijseenheid | m2 |
| Levertijd | Levertijd na 2 werkdagen |
| Merk | TuinVisie |
| Materiaal | Beton |
| Afmeting | 50 x 5 x 50 cm |
| GTIN | 8719143289457 |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.