Aanvullende informatie
| Gewicht | 4 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 90 × 50 × 10 cm |
2 op voorraad
| Gewicht | 4 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 90 × 50 × 10 cm |
Type: Met widia punten.
Lang: 90 cm.
Klembereik: 280 x 200 mm.
Verstelbaar in drie standen.
| Gewicht | 4 kg |
| Instelbaar | 3x |
| Lengte | 900 mm |
| Min. instelbreedte | 10 mm |
| Max. instelbreedte | 280 mm |
| Oppervlakte behandeling | Gepoedercoat geel (RAL 1021) |
| Productafmetingen L x B x H | 900 x 500 x 100 mm |
| Verpakkingsafmetingen L x B x H | 1050 x 520 x 250 mm |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.