Aanvullende informatie
| Gewicht | 2.45 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 122 cm |
| Lengte steel: | 95 cm |
| Materiaal steel: | essen |
| Volledige lengte product: | 123 cm |
| Breedte gereedschap: | 28 cm |
| Lengte gereedschap: | 34 cm |
| Materiaal gereedschap: | staal |
| Gewicht | 2.45 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 122 cm |
Ballastschop ATLAS DIAMANT staal, met YD steel, 26 x 33 cm
Meer product informatie
| Lengte steel: | 90 cm |
| Materiaal steel: | essen |
| Volledige lengte product: | 122 cm |
| Breedte gereedschap: | 26 cm |
| Lengte gereedschap: | 33 cm |
| Materiaal gereedschap: | staal |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.