Aanvullende informatie
| Gewicht | 1.5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 100 × 3 × 3 cm |
| Gewicht | 1.5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 100 × 3 × 3 cm |
Meer product informatie
| Lengte steel: | 100 cm |
| Materiaal steel: | essen |
| Volledige lengte product: | 122,5 cm |
| Breedte gereedschap: | 21 cm |
| Lengte gereedschap: | 33 cm |
| Materiaal gereedschap: | staal |
Volg ook ons facebook voor nog meer geweldige deals!
| Gewicht | 1.5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 100 × 3 × 3 cm |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.