Aanvullende informatie
| Gewicht | 33 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 60 × 60 × 4 cm |
| Prijseenheid | m2 |
| Levertijd | Informeer bij de klantenservice voor de actuele levertijd |
| Merk | TuinVisie |
| Materiaal | Beton |
| Afmeting | 60 x 4 x 60 cm |
| GTIN | 8719143312810 |
| Gewicht | 33 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 60 × 60 × 4 cm |
| Prijseenheid | m2 |
| Levertijd | Informeer bij de klantenservice voor de actuele levertijd |
| Merk | TuinVisie |
| Materiaal | Beton |
| Afmeting | 60 x 4 x 60 cm |
| GTIN | 8719143312810 |
Tijdens het productieproces worden technieken toegepast die zorgen voor een hoge kwaliteit en duurzaamheid. De Mondo tegels zijn voorzien van twee lagen coating. De topcoat (+UV) beschermt de bovenkant van de tegel beter tegen weersinvloeden en vuil. Een ander belangrijk kenmerk van de Mondo serie is de full hydrofobering, hierbij wordt de volledige tegel behandeld met een hydrofoob. Dit maakt de tegels waterafstotend, beschermt tegen vocht van onderaf en beperkt kalkuitbloei.
| Gewicht | 33 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 60 × 60 × 4 cm |
| Prijseenheid | m2 |
| Levertijd | Informeer bij de klantenservice voor de actuele levertijd |
| Merk | TuinVisie |
| Materiaal | Beton |
| Afmeting | 60 x 4 x 60 cm |
| GTIN | 8719143312810 |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.