Aanvullende informatie
| Gewicht | 6.8 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 10.5 × 8 cm |
| Prijseenheid | stuk |
| Levertijd | Levertijd na 2 werkdagen |
| Merk | TuinVisie |
| Materiaal | Beton |
| Afmeting | 10.5 x 8 x 21 cm |
| GTIN | 08720941700112 |
| Gewicht | 6.8 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 10.5 × 8 cm |
| Prijseenheid | stuk |
| Levertijd | Levertijd na 2 werkdagen |
| Merk | TuinVisie |
| Materiaal | Beton |
| Afmeting | 10.5 x 8 x 21 cm |
| GTIN | 08720941700112 |
De BSM 8cm Zwart is een kantsteen met schijnvoeg die veel gebruikt wordt bij betonstraatstenen in keperverband om snijverlies te voorkomen.
| Gewicht | 6.8 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 10.5 × 8 cm |
| Prijseenheid | stuk |
| Levertijd | Levertijd na 2 werkdagen |
| Merk | TuinVisie |
| Materiaal | Beton |
| Afmeting | 10.5 x 8 x 21 cm |
| GTIN | 08720941700112 |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.