Aanvullende informatie
| Gewicht | 28 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 45 × 90 × 3 cm |
| Prijseenheid | m2 |
| Levertijd | Levertijd na 2 werkdagen |
| Merk | TuinVisie |
| Materiaal | Beton,Keramiek |
| Afmeting | 90 x 3 x 45 cm |
| GTIN | 08719143326466 |
Geen producten in de winkelwagen.
Duizenden artikelen altijd op voorraad!
Hoe meer u bestelt, hoe hoger uw korting
Zéér scherpe prijzen
Hoogwaardige service
| Gewicht | 28 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 45 × 90 × 3 cm |
| Prijseenheid | m2 |
| Levertijd | Levertijd na 2 werkdagen |
| Merk | TuinVisie |
| Materiaal | Beton,Keramiek |
| Afmeting | 90 x 3 x 45 cm |
| GTIN | 08719143326466 |
Waar mogelijk laten we bij de afbeeldingen van de keramische tegels ook de verschillende prints zien, voor een zo compleet mogelijk beeld.
Wil je dit product graag in het echt bewonderen? Kom dan langs bij een van onze
showtuinen.Waarom bestellen bij Tuinvisie?
– Zelf je leverdatum kiezen.
– Binnen 1 werkdag reactie op je vraag.
– Advies van experts.
| Gewicht | 28 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 45 × 90 × 3 cm |
| Prijseenheid | m2 |
| Levertijd | Levertijd na 2 werkdagen |
| Merk | TuinVisie |
| Materiaal | Beton,Keramiek |
| Afmeting | 90 x 3 x 45 cm |
| GTIN | 08719143326466 |
You can see how this popup was set up in our step-by-step guide: https://wppopupmaker.com/guides/auto-opening-announcement-popups/
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.