Aanvullende informatie
| Gewicht | 9.3 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 30 × 30 × 4.5 cm |
| Prijseenheid | m2 |
| Levertijd | Levertijd 10 werkdagen |
| Merk | TuinVisie |
| Materiaal | Beton |
| Afmeting | 30 x 4.5 x 30 cm |
| GTIN | 08719143425671 |
| Gewicht | 9.3 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 30 × 30 × 4.5 cm |
| Prijseenheid | m2 |
| Levertijd | Levertijd 10 werkdagen |
| Merk | TuinVisie |
| Materiaal | Beton |
| Afmeting | 30 x 4.5 x 30 cm |
| GTIN | 08719143425671 |
| Gewicht | 9.3 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 30 × 30 × 4.5 cm |
| Prijseenheid | m2 |
| Levertijd | Levertijd 10 werkdagen |
| Merk | TuinVisie |
| Materiaal | Beton |
| Afmeting | 30 x 4.5 x 30 cm |
| GTIN | 08719143425671 |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.