Aanvullende informatie
| Gewicht | 3.5 kg |
|---|
Ivm Hemelvaart zijn wij donderdag 14 en vrijdag 15 mei gesloten.
| Gewicht | 3.5 kg |
|---|
De Mini Egaliner is het ideale apparaat om beddingen af te rijen; met name langs banden.
Dit apparaat maakt een gebogen werkhouding overbodig.
Instelbaar 0-19 cm.
| Gewicht | 3,5 kg |
| Hoogte | 300 mm |
| Lengte | 1200 mm |
| Min. bereik | 220 mm |
| Oppervlakte behandeling | Gegalvaniseerd |
| Productafmetingen L x B x H | 1070 x 450 x 20 mm |
| Verpakkingsafmetingen L x B x H | 920 x 350 x 320 mm |
| Garantie | 7 Jaar, behalve verslijt onderdelen |
| GTIN | 8718026805036 |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.