Aanvullende informatie
| Gewicht | 12 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 105 × 57 × 30 cm |
| Gewicht | 12 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 105 × 57 × 30 cm |
Groot bereik door instelmogelijkheden. Speciaal geschikt voor hoveniers, met speciaal formaat stenen. Uitgerust met rubberen grips en widiapunten 3e stuur voor exact plaatsen.
| Gewicht | 12 kg |
| Klemdiepte | 210 mm |
| Min. bereik | 10 mm |
| Max. bereik | 600 mm |
| Max. draaglast | 200 kg |
| Oppervlakte behandeling | Gegalvaniseerd |
| Productafmetingen L x B x H | 1050 x 570 x 300 mm |
| Verpakkingsafmetingen L x B x H | 860 x 400 x 350 mm |
| Gewicht | 12 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 105 × 57 × 30 cm |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.