Aanvullende informatie
| Afmetingen | 160 cm |
|---|---|
| Lengte | 160 cm |
| Breedte | 50 cm |
| Materiaal | Paardenhaar |
| Kleur |
| Afmetingen | 160 cm |
|---|---|
| Lengte | 160 cm |
| Breedte | 50 cm |
| Materiaal | Paardenhaar |
| Kleur |
Meer product informatie
| Lengte steel: | 150 cm |
| Diameter steel: | 28 mm |
| Materiaal steel: | ikape |
| Volledige lengte product: | 155 cm |
| Breedte gereedschap: | 50 cm |
| Lengte gereedschap: | 8 cm |
| Materiaal gereedschap: | beuken |
| Afmetingen | 160 cm |
|---|---|
| Lengte | 160 cm |
| Breedte | 50 cm |
| Materiaal | Paardenhaar |
| Kleur |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.