Aanvullende informatie
| Afmetingen | 160 cm |
|---|---|
| Lengte | 160 cm |
| Afmetingen | 160 cm |
|---|---|
| Lengte | 160 cm |
Meer product informatie zaalveger 40 cm met steel
| Lengte steel: | 150 cm |
| Diameter steel: | 28 mm |
| Materiaal steel: | ikape |
| Volledige lengte product: | 145 cm |
| Breedte gereedschap: | 40 cm |
| Lengte gereedschap: | 5 cm |
| Materiaal gereedschap: | beuken |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.