Aanvullende informatie
| Gewicht | 1.37 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 127 cm |
| Lengte steel: | 95 cm |
| Materiaal steel: | essen |
| Volledige lengte product: | 127 cm |
| Breedte gereedschap: | 27 cm |
| Lengte gereedschap: | 34 cm |
| Materiaal gereedschap: | aluminium |
| Gewicht | 1.37 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 127 cm |
Ballastschop OFFNER gehard aluminium, zonder strip, met ATLAS PD-steel 95 cm
Meer product informatie
| Lengte steel: | 95 cm |
| Materiaal steel: | essen |
| Volledige lengte product: | 127 cm |
| Breedte gereedschap: | 27 cm |
| Lengte gereedschap: | 34 cm |
| Materiaal gereedschap: | aluminium |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.