Aanvullende informatie
| Gewicht | 8.3 kg |
|---|---|
| Lengte | 140 cm |
| Gewicht | 8.3 kg |
|---|---|
| Lengte | 140 cm |
Rond 600 mm, vierkant 800 mm.
Gehard, gesmede overgang van rond naar vierkant, onbreekbaar.
| Gewicht | 8,3 kg |
| Lengte | 1400 mm |
| Lengte rond | 600 mm |
| Lengte vierkant | 800 mm |
| Oppervlakte behandeling | Gepoedercoat geel (RAL 1021) |
| Productafmetingen L x B x H | 1400 x 40 x 40 mm |
| Verpakkingsafmetingen L x B x H | 1400 x 120 x 120 mm |
| Garantie | 7 Jaar, behalve verslijt onderdelen |
| GTIN | 8718026803797 |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.